Конфіденційність
Використання сайту

Сайт pixiecrew.com.ua дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі - "Сайт") тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами усієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться в початкових матеріалах й будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використати їх будь-яким іншим чином для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.


Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати правдиву і точну інформацію про себе і свої контактні дані. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за усі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нас про це.


Зворотний зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей засновану на ознаках раси, кольору шкіри, родового, національного чи етнічного походження, містить зневагу на адресу конкретної особи або організації, а також яким-небудь іншим чином порушує чинне законодавство Україна. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення pixiecrew.com.ua може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використати на власний розсуд. pixiecrew.com.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.


Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт pixiecrew.com.ua. Це може включати запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі та анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.


Повідомлення та розсилки

pixiecrew.com.ua може надсилати вам повідомлення у відповідь на повідомлення (запити та скарги), спрямовані вами через форму зворотного зв'язку і в процесі замовлення товарів і/або послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, наданні послуг. pixiecrew.com.ua здійснює передачу повідомлень у вигляді email- листів, повідомлень в Viber, SMS- повідомлень, повідомлень в мобільному застосуванні, повідомлень у веб-браузері. Ви можете управляти процедурою напряму повідомлень через відповідні налаштування на Сайті (pixiecrew.com.ua).


pixiecrew.com.ua також може надсилати вам інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції компанії, інформацію про акції, промокоди та знижки, персональні рекомендації, персональні знижки та пропозиції), які містять інформацію про товари та/або послуги, рекламні та комерційні пропозиції по таких товарах і/або послугах. Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі підписки на розсилки, оформленої вами через Сайт або при замовленні товарів і/або послуг через Сайт. pixiecrew.com.ua здійснює інформаційну і маркетингову розсилку у вигляді еmail-листів, повідомлень в Viber, SMS- повідомлень, повідомлень в мобільному застосунку, повідомлень у веб-браузері.