Конфіденційність
Використання сайту

Сайт torytrade.com/sylvanianfamilies дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі - "Сайт") тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами усієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться в початкових матеріалах й будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використати їх будь-яким іншим чином для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.


Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати правдиву і точну інформацію про себе і свої контактні дані. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за усі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нас про це.


Зворотний зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей засновану на ознаках раси, кольору шкіри, родового, національного чи етнічного походження, містить зневагу на адресу конкретної особи або організації, а також яким-небудь іншим чином порушує чинне законодавство Україна. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення torytrade.com/sylvanianfamilies може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використати на власний розсуд. torytrade.com/sylvanianfamilies не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.


Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт torytrade.com/sylvanianfamilies. Це може включати запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі та анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.


Повідомлення та розсилки

torytrade.com/sylvanianfamilies може надсилати вам повідомлення у відповідь на повідомлення (запити та скарги), спрямовані вами через форму зворотного зв'язку і в процесі замовлення товарів і/або послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, наданні послуг. torytrade.com/sylvanianfamilies здійснює передачу повідомлень у вигляді email- листів, повідомлень в Viber, SMS- повідомлень, повідомлень в мобільному застосуванні, повідомлень у веб-браузері. Ви можете управляти процедурою напряму повідомлень через відповідні налаштування на Сайті (torytrade.com/sylvanianfamilies).


torytrade.com/sylvanianfamilies також може надсилати вам інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції компанії, інформацію про акції, промокоди та знижки, персональні рекомендації, персональні знижки та пропозиції), які містять інформацію про товари та/або послуги, рекламні та комерційні пропозиції по таких товарах і/або послугах. Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі підписки на розсилки, оформленої вами через Сайт або при замовленні товарів і/або послуг через Сайт. torytrade.com/sylvanianfamilies здійснює інформаційну і маркетингову розсилку у вигляді еmail-листів, повідомлень в Viber, Telegram, SMS- повідомлень, повідомлень в мобільному застосунку, повідомлень у веб-браузері.