Сім'я Золотистих Лабрадорів (5182)

5182
1400,00
грн.
Ігровий набір Сім'я Золотистих Лабрадорів Sylvanian Families 5181 складається з чотирьох фігурок – тата, мами та двох чарівних малюків. Висота фігурок мами та тата – 8 см, малюків – 6 см.

Фігурки звірят Sylvanian Families виготовлені з пластмаси високої якості та вкриті флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. У фігурок об'ємні очі, повертаються голова та лапки. Одягнені фігурки в реалістичне вбрання з дрібними деталями. За рахунок липучок та гумок на одязі, дитині легко його знімати і одягати.

Про сім’ю Золотистих Лабрадорів:
Тато Баркер обожнює грати в ігри. Він захоплюється грою в “доганялки” навіть трошки більше, ніж діти. Баркер любить весело проводити час зі своїми малюками. Дітки кожен раз з нетерпінням чекають вихідних, коли тато дістане старі іграшки - ті, якими він грався, коли ще був маленьким хлопчиком, та вони будуть гратися усі разом. Тато - майстер вигадувати цікаві історії!
Мама Люсі залюбки читає малюкам книжки і вони разом розглядають барвисті малюнки. Дітки завжди з нетерпінням чекають на цей вечірній час з мамою.
Малюк Бадді невгамовний і хоче весь час проводити з батьком. Його улюблена річ - м'яка іграшка, яку батько подарував йому, коли він був ще зовсім маленьким. Бадді все ще спить з нею вночі, але тримає це в таємниці від друзів, тому що не хоче зізнаватися в своїй чутливості.
Седі любить гарний одяг та в усьому хоче походити на свою Маму. Її улюблена сукня — та, яка пасує до сукні її мами Люсі. Вони завжди одягаються у схожий одяг, коли усі разом гуляють на вихідних.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.

Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method