Сім'я Молочних кроликів (4108)

4108
1400,00
грн.
Сім'я Молочних Кроликів Sylvanian Families складається з чотирьох фігурок – тата, мами та двох чарівних малюків. Висота фігурок мами та тата – 8 см, малюків – 6 см.

Тато Алекс часто фотографує свою родину, щоб зберегти щасливі моменти. Іноді він прикладає значні зусилля, щоб зробити вдалі знімки усієї родини, оскільки Генрі завжди дуже активний і непосидючий. Увечері Алекс любить випити чай та погортати сімейні фотоальбоми.

Мама Кейт дуже любить їхню домівку, в якій завжди затишно і тепло. В кімнатах багато картин та квітів. Кейт, як і кожна мама, любить багато часу проводити зі своїми дітьми. Діти обожнюють, коли вона розповідає їм перед сном захоплюючі історії про принцес і фей.

Старший син Олівер пише гарні вірші, які дівчата в школі завжди з нетерпінням чекають. Крім того, Олівер любить кататися на ковзанах, тому він завжди перший, хто вибігає на лід, щойно озеро замерзає взимку.

Донька Ребекка мріє стати принцесою і багато пише про це у своєму таємному щоденнику. Також Ребекка любить танцювати і влаштовувати концерти. Першим її глядачем завжди виступає молодший братик Генрі. 

Пропонуємо Вам придбати додатково до цього набору фігурки Малюка Шоколадного кролика (арт.5405) і Близнюків Шоколадних кроликів (арт.5420 або арт.5432). Колекціонуйте  Sylvanian Families, придумуйте безліч історій та пригод з різними будиночками, меблями та іншими сімейками.

Фігурки Sylvanian Families виготовлені з пластмаси високої якості та вкриті флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. У фігурок об'ємні очі, повертаються голова та лапки. Одягнені фігурки в реалістичне вбрання з дрібними деталями. За рахунок липучок та гумок на одязі, дитині легко його знімати та одягати.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.
Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method