Малюк Пудель (5411)

5411
350,00
грн.
Фігурка пухнастого Малюка Пуделя з рухомими лапками і головою із серії «Малюки» Sylvanian Families. Фігурка виготовлена з пластмаси високої якості та вкрита флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. У фігурки об'ємні очі та реалістичний одяг з дрібними деталями, який, за рахунок липучок та гумок, дитині легко знімати і одягати.

В наборі: фігурка малюка Той пуделя Майло Кейкбреда висотою 3.5 см, рожевий капелюшок та блакитна сумочка. Майло хоче робити усе власноруч, як дорослий хлопчик, і з радістю повідомляє усіх про свої успіхи, чекаючи на похвалу. А ще він обожнює дрімати на колінах у своєї мами.
Поєднайте цю фігурку з набором Сім'я Пуделів (арт.5259) та з різними будинками, меблями та аксесуарами, щоб отримати ще більше задоволення від творчої гри.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.

Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method