Стильні зачіски Поні (5644)

5644
1600,00
грн.
Ігровий набір Стильні зачіски Поні Sylvanian Families 5644 складається з чарівної перукарки з шовковистим волоссям Поні Меллі - доньки Серафіни, візка та реалістичних аксесуарів для волосся. У Меллі довге розкішне шовковисте волосся, на якому можна практикуватися у створенні зачісок.

Фігурка Поні Sylvanian Families виготовлена з пластмаси високої якості та вкрита флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. У фігурки об'ємні очі, повертаються голова та лапки. Одягнена поні в реалістичне вбрання з дрібними деталями, яке, за рахунок липучок та гумок на ньому, дитині легко знімати і одягати.

Особливості набору:
  • Пляшки та інші інструменти для догляду за волоссям можна зберігати у візку.
  • Ножиці та гребінець можна тримати в кишені фартуха.
  • Фігурка може тримати у своїх лапках дзеркало, фен, випрямляч для волосся та мисочку.
У світі Сільваніан все, як у реальному житті. Граючись з наборами Сільваніан Фемеліс, дитина відчуває себе дорослою, розвиває фантазію, придумуючи безліч цікавих історій, та дрібну моторику, тримаючи у своїх ручках дрібні деталі.

В комплекті 18 елементів: Фігурка доньки Поні висотою 8 см, візок, піднос, тримач для пляшки, дзеркало, фен, випрямляч для волосся, гребінець, ножиці, миска, щітка, трубка, аплікатор, лак для волосся, спрей, 2 затискачі для волосся, пояс майстрині. 

Увага! Фігурки, аксесуари та меблі, які є на фографіях, але не перераховані в Комплектації, в набір не входять, купуються окремо.

Поєднайте цей набір з Салоном краси Поні (арт.5642) або з Подружками Поні (арт.5650), щоб отримати ще більше задоволення від гри з зачісками та макіяжем.

Розмір упаковки: 20x15x5.5 см.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.

Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмету – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method