Туалетна кімната (5020)

5020
500,00
грн.
Тепер у вбиральні буде все, що потрібно для дотримання правильної гігієни: від раковини з тканинними та паперовими рушниками до туалетного паперу та дезінфікуючих засобів для чищення туалету.

Відмінна риса всіх аксесуарів Sylvanian Families – точна деталізація та реалістичність:
• Унітаз з кришкою, що відкривається.
• До стінки можна легко прикріпити кільце для рушників і тримач для рулонного туалетного паперу з конструкцією, що відкривається.
• Тумба має дверцята, що відчиняються, відсік для зберігання дрібних речей і висувну полицю.
• Йоршик для чищення унітазу легко витягається з симпатичного контейнера.
• Рушник, тапочки та килимок для ніг виготовлені з м'якого текстилю.

Комплектація: стінка з умивальником і краном, унітаз, тумба з 2 дверцятами, тримач для туалетного паперу, два рулони туалетного паперу, м'який килимок для ніг, пара тапочок, йоржик у контейнері, засіб для чищення унітазу, кільце, тканинний рушник, рідке мило кактус.

Увага! Фігурки звірят в набір не входять, купуються окремо.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.
Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method