Малюк Ягня (5620)

5620
350,00
грн.
Фігурка пухнастої Овечки з рухомими лапками і головою із серії «Малюки» Sylvanian Families 5620 виготовлена з пластмаси високої якості та вкрита флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. У фігурки об'ємні очі та реалістичний одяг з дрібними деталями, який, за рахунок липучок та гумок, дитині легко знімати і одягати.

В наборі: фігурка дівчинки Ягня Еми Дейл висотою 3.5 см, блакитний капелюшок та жовтий рюкзачок.


Поєднайте цю фігурку з сім'єю Овечок (арт.5619) і Ягнятами-двійнятами (арт.5621) , щоб зібрати всіх членів сімейства Овечок (продаються окремо). Грайте разом із різними будинками, меблями та іншими сім’ями, щоб отримати ще більше задоволення від творчої гри.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.

Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method