Меблі для затишного будиночка (5449)

5449
2300,00
грн.
Ігровий набір Меблі для затишного будинку Sylvanian Families 5449 складається з найнеобхідніших меблів для будь-якої оселі. Для більшої реалістичності у всіх меблів є деталі, що рухаються.

Функціональність цього набору - неймовірна:
  • Поверніть ручку на плиті, щоб увімкнути полум'я.
  • Покладіть яблучний пиріг або багет на стіл і наріжте їх ножем.
  • Поставте чашку в дозатор льоду холодильника, щоб насипався лід.
  • У наборі є все, що потрібно для облаштування ванної кімнати: туалет та куточок з раковиною та тримачем для туалетного паперу.
  • У раковині імітується вода, що тече з крана, а а в туалеті – змив. 
Граючись іграшками Сільваніан, дитина розвиває не лише фантазію, а й дрібну моторику.

До складу набору входить 27 елементів: Шоколадна кролиця Тері Чоколейт висотою 8 см, плита, кухонна стійка, ящик, холодильник, морозильна камера, піднос, мийка, туалет, 2 половини яблучного пирога, 2 половини багета, ніж, пательня, лопатка, млинець, борошно, яйце, молоко, яблуко, 3 чашки, 3 шматочки льоду.

Набір чудово поєднується з Затишним будинком з червоним дахом (арт.5303), Великим будинком зі світлом (арт.5302), Триповерховим будинком з флюгером та ліфтом (арт.5400) та з будь-якими сімейками та малюками Sylvanian Families.

Увага! Фігурки, аксесуари та меблі, які є на фографіях, але не перераховані в Комплектації, в набір не входять, купуються окремо.

Розмір упаковки: 29x6x29.5 см.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.

Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмету – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method