Триповерховий будинок з флюгером та ліфтом (5400, 5493)

5400, 5493
4200,00
грн.
Триповерховий будинок Sylvanian Families з флюгером та ліфтом (арт.5400) – бажаний подарунок для усіх поціновувачів Сільваніан!
В будиночку вистачить місця навіть для дуже великої сім'ї. Перська кішечка з радістю приймає в своїй домівці родичів та гостей. Висота будинку – 50 см, площа кожного поверху – 21 x 26 см.

Головна особливість цього будинку – ліфт! Достатньо повернути флюгер на вежі і ліфт почне рухатися, відкриваючи свої дверцята на кожному поверсі.

Будинок сумісний з усіма наборами із серій "Будинки" та "Магазини" Sylvanian Families, що дозволяє поєднувати будиночки один з одним, створюючи величезний простір для ігор.

Комплектація: будинок з дахом, флюгером та ліфтом, 2 огорожі для балконів, фігурка Перської кішки, стіл, 2 крісла.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.
Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method