Їдальня (5340)

5340
1200,00
грн.
Ігровий набір Їдальня Sylvanian Families 5340 включає великий обідній стіл з чотирма стільцями і одним дитячим стільцем для наймолодшого члена родини Сільвашок. До набору також входять:
- гарна кухонна шафа для зберігання посуду, всі дверцята якої відкриваються, а шухлядки висуваються.
- чайний сервіз та рожева духовка-тостер, які можна поставити у шафу.


Цей набір гарно поєднується з іншими наборами бренду, такими як: “Кухня” (арт.5341), Шоколадний Кролик Мама біля холодильника (арт.5014), Холодильник з продуктами (5021), Великий обід (арт. 5028) та будь-якими будиночками та сімейками. Поєднувати набори і створювати свій власний ігровий світ Sylvanian Families дуже цікаво та захоплююче!

Комплектація набору (всього 22 елементи):
кухонна шафа з двома висувними ящичками, обідній стіл, 4 стільця, дитячий стілець, аксесуари (духовка-тостер, піднос, 2 печива, велика тарілка, 2 чашки, 2 блюдця, 2 стакани).

Увага! Фігурки в набір не входять, купуються окремо.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.

Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method