Малюк Лабрадор (5418)

5418
350,00
грн.
Фігурка пухнастого Малюка Лабрадора з рухомими лапками і головою із серії «Малюки» Sylvanian Families 5418. Фігурка виготовлена з пластмаси високої якості та вкрита флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. У фігурки об'ємні очі та реалістичний одяг з дрібними деталями, який, за рахунок липучок та гумок, дитині легко знімати і одягати.

В наборі: фігурка малюка Лабрадора Попі Фентона висотою 3.5 см, блакитний капелюшок та жовта сумочка. Малюку Лабрадору подобається поводитися як дорослому. Коли батько намагається сфотографувати його, він створює суворий вираз обличчя й позує перед камерою.


Поєднайте Малюка з сім'єю Золотих Лабрадорів (арт.5182), а також з різними будинками, меблями та аксесуарами Сільваніан (продаються окремо), щоб отримати ще більше задоволення від творчої гри.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.

Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method