Шоколадний Кролик Сестра за партою (5016)

5016
1099,00
грн.
У цьому наборі сильвашка-сестра кролик Фрея щовечора сідає за парту вчити уроки. Її улюблений предмет – географія, тому у вільний час Фрея вивчає країни, міста та столиці, обертаючи глобус. Олівці та зошити вона складає у свій маленький рюкзачок на липучці.

Відмінна риса всіх аксесуарів Sylvanian Families – точна деталізація та реалістичність:
• Крольчиха одягнена у гарну червону сукню у горошок.
• Голова та лапки у неї рухливі.
• Над партою є поличка, на яку можна ставити предмети.
• У тумбі є висувні ящички.
• Рюкзак застібується на липучці.
Комплектація: фігурка 7.5 см, парта з полицею та висувними ящиками, тумба з висувними ящиками, стілець, шкільні аксесуари (глобус, точилка для олівців, підставка для канцелярського приладдя у вигляді дерева, 2 олівці, 2 зошити, календар).

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.
Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method