Сім'я Панд (5529)

5529
1600,00
грн.
Ігровий набір Сім'я Панд Sylvanian Families 5529 складається з чотирьох фігурок – тата Волтера, мами Дебори та двох чарівних малюків Анжели та Тайлера. Висота фігурок мами та тата – 8 см, малюків – 6 см. Фігурки одягнені в реалістичне яскраве вбрання, яке, за рахунок липучок та гумок, дитині легко знімати та одягати.

Фігурки звірят Sylvanian Families виготовлені з пластмаси високої якості та вкриті флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. У фігурок об'ємні очі, повертаються голова та лапки. До цього набору додатково можна придбати різноманітні будиночки та меблі для створення власного чарівного світу Сільваніан.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.

Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method