Сім'я Ведмедів (5059)

5059
1400,00
грн.
Набір Сім'я Ведмедів Sylvanian Families складається з чотирьох фігурок – тата, мами та двох чарівних малюків. Висота фігурок мами та тата – 8 см, малюків – 6 см.

Патрік - мер селища Сільванін, якому довіряють всі жителі. Він знає про всі проблеми селища і намагається вирішити їх. Це дуже важка і відповідальна справа. То ж він дуже втомлюється. Але Патрік визнає, що посмішка його дружини Маргарет здатна зняти всю втому тяжкого робочого дня.

Маргарет дуже вічлива. Вона вчить дітей селища етикету. Це дуже вимоглива і сувора вчителька, але її добра посмішка перетворює навіть найбільших неслухів у досить старанних учнів.

Пірс має чудовий апетит. І визнає, що завжди голодний. Його ніс відчуває найслабкіші запахи їжі. Тож навіть граючи з друзями, він залишає все і йде туди, звідки линуть ці чудові пахощі.

Андромеда - справжній друг, який може допомогти, тож діти прислухаються до її порад. Андромеда полюбляє цукерки і завжди має деяку кількість про запас.

Фігурки звірят Sylvanian Families виготовлені з пластмаси високої якості та вкриті флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. У фігурок об'ємні очі, повертаються голова та лапки. Одягнені фігурки в реалістичне вбрання з дрібними деталями. За рахунок липучок та гумок на одязі, дитині легко її знімати та одягати.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.
Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method