Кухня (5341)

5341
1200,00
грн.
Кухонний ігровий набір Sylvanian Families 5341 складається з великого двокамерного холодильника з трьома ящиками, плити та мийки. До набору також входять кухонне приладдя, інгредієнти для приготування смачних страв та інші дрібні надзвичайно реалістичні аксесуари. З цим набором легко створити простору, повністю обладнану кухню, яка буде пасувати до будь-якого будиночку Сільваніан.
Особливості набору:
  • Кухонне приладдя можна зберігати в кухонній шафі та ящиках.
  • Продукти можна акуратно розкласти на полицях холодильника.
  • Холодильник має 4 відділення та навіть морозильну камеру, з якої можна виймати лід за допомогою спеціальної лопатки, що входить до комплекту.

Комплектація (всього 37 елементів): холодильник, мийка, шафи з висувними ящиками, плита, сковорода, каструля з кришкою, дощечка, 2 лопатки, ківш, кухонний ніж, 2 контейнери для приправ з кришечками, 2 чашки, 2 форми для запікання, 2 кубики льоду, черпак для льоду, яблуко, огірок, паприка, пляшка, пакет молока, яйця.

Увага! Фігурки в набір не входять, купуються окремо.

Розмір упаковки: 20x6x15 см.

Цей набір гарно поєднується з іншими наборами бренду, такими як: “Їдальня” (арт.5340), Шоколадний Кролик Мама біля холодильника (арт.5014), Холодильник з продуктами (5021), Великий обід (арт. 5028) та будь-якими будиночками та сімейками. Поєднувати набори і створювати свій власний ігровий світ Sylvanian Families дуже цікаво та захоплююче!

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.

Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмету – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.

Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method