Їжачок (5410)

5410
350,00
грн.
Фігурка Їжачка з рухомими лапками із серії «Малюки» Sylvanian Families. Фігурка може змінювати пози, рухаючи головою, ручками і ніжками.

Їжачок любить збирати різні гілочки та листя, складати їх докупи, згортатися калачиком і ховатися всередині.

Комплектація: фігурка 3.5 см, жовтий капелюшок, рожева сумочка.

Колекціонуйте Sylvanian Families, поєднуйте з іншими фігурками їжачків (арт.5424) та малюків з інших сімейок, придумуйте безліч історій та пригод з різними будиночками та меблями.

Фігурки Sylvanian Families виготовлені з пластмаси високої якості та вкриті флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. У фігурок об'ємні очі, повертаються голова та лапки. Одягнені фігурки в реалістичне вбрання з дрібними деталями. За рахунок липучок та гумок на одязі, дитині легко його знімати та одягати.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.
Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method