Сім'я Пуделів (5259)

5259
1449,00
грн.
Сім'я Пуделів Sylvanian Families складається з чотирьох фігурок – тата, мами та двох чарівних малюків. Висота фігурок мами та тата – 8 см, малюків – 6 см.

Батько Пудель дуже добрий і розумний. Його хобі - активний спорт. У вихідні дні він багато часу проводить з дітьми — вони грають у футбол або рибалять на сільському озері.
Мама Пудель — пекар у міській кондитерській. Усі жителі Сільваніан люблять її торти, прикрашені немов коштовностями.
Хлопчик Пудель — дуже кмітливий учень. Він часто допомагає своїм однокласникам з уроками, пояснюючи завдання так, що друзі одразу все розуміють.
Дівчинка Пудель дуже весела. Більше за все вона любить проводити час зі своєю мамою. Вона вчиться у неї смачно готувати, тому що їй подобається влаштовувати чаювання для своїх друзів з тістечками, які вона приготувала власноруч.

Пропонуємо Вам придбати додатково до цього набору фігурки Малюка Пуделя (арт.5260) і Близнюків Пуделів (арт.5261) . Колекціонуйте Sylvanian Families, придумуйте безліч історій та пригод з різними будиночками, меблями та іншими сімейками.

Фігурки Sylvanian Families виготовлені з пластмаси високої якості та вкриті флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. У фігурок об'ємні очі, повертаються голова та лапки. Одягнені фігурки в реалістичне вбрання з дрібними деталями. За рахунок липучок та гумок на одязі, дитині легко його знімати та одягати.
Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.
Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method