Шкільні друзі (5170)

5170
1100,00
грн.
У наборі Шкільні друзі Sylvanian Families 5170 дві фігурки звіряток – Білченя та Кролик, одягнені у шкільну форму. У кожного є свій рюкзак і пара взуття. Набір гарно комбінується з іншими іграшками бренду, з ним можна вигадати безліч ігрових сюжетів.
Фігурки звірят Sylvanian Families виготовлені з пластмаси високої якості та вкриті флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. У фігурок об'ємні очі, повертаються голова та лапки. Одягнені фігурки в реалістичне вбрання з дрібними деталями. За рахунок липучок та гумок на одязі, дитині легко його знімати і одягати. Рюкзачки також легко одягаються на спинки звіряток.

Звірятам настав час вирушати до школи! Доручіть дитині допомогти зібратися найкращим друзям - Білченя та Кролику. У них є шкільна форма – гарна і в міру строга, за думкою їх батьків вона ідеально підходить для шкільних занять. Та найголовніше у підготовці до початку навчального року – скласти рюкзак. Кролик обрав собі червоний, а Білченя - синій. Вони з радістю наповнили рюкзачки шкільним приладдям. Залишається лише взутися – звірятка мають зручні коричневі туфлі. Ваша дитина простежить за тим, щоб школярі не запізнилися на заняття. З цим набором дитині легко уявити, ніби вона сама збирається на заняття, засвоїти, як треба одягатися до школи і що брати з собою. Смішні звірята допомагають перенестися у фантазійний світ, який дуже схожий на справжній – тут діти теж носять гарну форму, щодня поспішають на заняття та старанно навчаються у школі.


Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу. Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмету – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method