Великий будинок зі світлом (5302)

5302
5200,00
грн.
Великий будинок зі світлом Sylvanian Families (Сільваніан Фемеліс) – функціональний та місткий іграшковий будиночок, зовнішній вигляд якого дитина може змінювати на власний розсуд. Будинок можна розкривати під різними кутами – від 90 до 180 градусів, що дозволяє з легкістю розставляти та переставляти фігурки та меблі.

У будинку є чотири кімнати, веранда, сходи та спеціальний майданчик, який служить підлогою вітальні, коли будиночок розкритий, або майданчиком біля будинку, коли будиночок складений. Кімната на другому поверсі з лівого боку та дах з правого боку – знімні, завдяки чому двоповерховий будинок можна перебудувати на триповерховий. Ставні та двері будинку легко відчиняються і зачиняються.

І, звичайно, головна особливість цього будиночка – наявність 3-х світильників, кожен з яких можна вмикати та вимикати! Натисніть на вимикач, і будиночок засяє м'яким електричним світлом. Для освітлення потрібні 2 батарейки АА (купуються окремо).

Великий будинок зі світлом Sylvanian Families (5302) сумісний з усіма наборами із серій "Будинки" та "Магазини", що дозволяє поєднувати будиночки один з одним, створюючи величезний простір для ігор.
Розмір будинку: 39×50×34 см.
Розмір упаковки: 64×35×22 см.
Вага упаковки: 3,58 кг.
Живлення: 2AA (немає в комплекті).

Комплектація: 1) головний блок будинку; 2) кімната під димарем; 3) аксесуари (великий і малий дах, сходи, дах над входом, 3 великі віконні рами, 2 маленькі віконні рами, 3 маленькі паркани, 5 великих парканів, 2 великі лампи, 1 маленька лампа.

Увага! Фігурки, аксесуари та меблі в набір не входять, купуються окремо.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.
Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method