Хаскі-двійнята (5638)

5638
500,00
грн.
Ігровий набір Хаскі-двійнята із серії «Малюки» Sylvanian Families складається з двох пухнастих фігурок по 3.5 см та потягу-каталки.
Дівчинка Ембер (сидить) любить малювати, а хлопчик Джеремі (повзає) любить гратися з потягом, часто катаючи у ньому сестричку. Будь-який з близнюків Хаскі може їздити на каталці.

Фігурки звірят Sylvanian Families виготовлені з пластмаси високої якості та вкриті флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. У фігурок об'ємні очі, повертаються голова та лапки. Одягнені фігурки в реалістичне вбрання з дрібними деталями. За рахунок липучок та гумок на одязі, дитині легко його знімати і одягати.

Об’єднайте цей набір із Сім’єю Хаскі (арт.5636) та Малюками Хаскі на велосипеді (арт.5637) для розваги з усією родиною Хаскі! Ви також можете під’єднати каталку до саней Сім’ї Хаскі або до інших каталок, які мають інші близнюки (продаються окремо). Крім того, цікаво комбінувати цей набір з будь-яким будиночком та меблями Сільваніан, щоб отримати ще більше задоволення від творчої гри!

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.
Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмету – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method