Пекарня (5536)

5536
1600,00
грн.
З ігровим набором Пекарня Sylvanian Families 5536 дуже легко уявити себе справжніми пекарем. Одягніть свою улюблену сільвашку в кухарську форму і приготуйте більш, ніж 20 видів ароматної випічки - замісіть тісто, спечіть у печі та запропонуйте свої вироби покупцям!

Особливості набору:
  • Щоб спекти виріб, його потрібно покласти на лист, відкрити духовку, поставити лист, закрити духовку та “увімкнути” її. У світі Сільваніан все завжди “по-справжньому”.
  • Ящики та дверцята печі відчиняються.
  • Набір сумісний з будь-якими фігурками, будиночками та меблями Сільваніан (купуються окремо).

Увага! Фігурки, аксесуари та меблі, які є на фотографіях, але не перераховані в Комплектації, в набір не входять, купуються окремо.

В комплекті 37 елементів: вітрина, вивіска з навісом, лоток для духовки, піч з духовкою, каса, 2 кошики, качалка, стіл, тісто, кухарські фартух і ковпак, щипці, полиця та 20 видів випічки (булочки, плетений та житній хліб, круасан, хрусткий батон, паризький багет та ін.).

Розмір упаковки: 8x4x9.2 см.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.

Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмету – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method