Їжаки-близнюки (5424)

5424
500,00
грн.
Набір складається з двох фігурок їжачків-близнюків по 3.5 см та машинки-каталки. У фігурок рухомі голівки.

Хлопчик – дуже енергійний малюк, який завжди намагається вислизнути зі свого возика. Дівчинка – весела та привітна, вона часто енергійно маше лапками іншим людям, яких зустрічає під час прогулянок!

Улюблена забава малюків – кататися на машинці, яку їм подарували батьки.

Пропонуємо Вам придбати додатково до цього набору фігурку Малюка Їжачка (арт.5410). Також буде цікаво гратися з іншими близнюками та їх машинками, влаштовуючи групові прогулянки (арт.5420, 5432)! Колекціонуйте Sylvanian Families, придумуйте безліч історій та пригод з різними будиночками, меблями та іншими сімейками.

Фігурки Sylvanian Families виготовлені з пластмаси високої якості та вкриті флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. Одягнені фігурки в реалістичне вбрання з дрібними деталями. За рахунок липучок та гумок на одязі, дитині легко його знімати та одягати.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.
Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method