Сім'я Білосніжних Мишей (5308)

5308
1400,00
грн.
Сім'я Білосніжних мишей складається з Мами, Тата, Дочки та Сина. Всі члени родини мають білосніжну шерсть та рожеві візерунки на вушках.

Кожен член родини Білосніжних мишей має свій характер та звички. Наприклад, тато дуже любить поласувати смачненьким, він справжній гурман та кулінарний естет. Мама завжди готова допомогти як мудрою порадою, так і ділом. Син дивує усіх чудовою пам'яттю, а Дочка - математичними здібностями.

Усі фігурки мають рухомі лапки та голову.
При необхідності, фігуркам можна з легкістю змінювати одяг, завдяки зручним липучкам.

Висота фігурок мами та тата – 8 см, малюків – 6 см.

Фігурки звірят Sylvanian Families виготовлені з пластмаси високої якості та вкриті флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. У фігурок об'ємні очі, повертаються голова та лапки. Одягнені фігурки в реалістичне вбрання з дрібними деталями. За рахунок липучок та гумок на одязі, дитині легко її знімати та одягати.


Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.
Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method