Затишна вітальня (5339)

5339
1100,00
грн.
Усі сильвашки люблять проводити час у своєму будинку Sylvanian Families, запрошуючи багато родичів та друзів. Набір з меблями для вітальні створить додатковий затишок та комфорт.
Оббивку дивана та крісел у цьому наборі можна міняти, вибираючи із двох варіантів забарвлення. У наборі є овальний журнальний столик і великий телевізор. Для телевізора є 6 змінних слайдів-екранів.

Комплектація: диван, 2 крісла, стіл, шафа для телевізора з двох частин, 2 змінні оббивні матеріали для дивана, 4 змінні оббивні матеріали для крісел, телевізор і 6 змінних слайдів-екранів до нього, кухоль, журнал, лоток, фоторамка, 2 контейнери.

Увага! Фігурки звірят в набір не входять, купуються окремо.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.
Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method