Сім'я чорно-білих Котів (5181)

5181
1400,00
грн.
Ігровий набір Сім'я Чорно-білих Котів Sylvanian Families 5181 складається з чотирьох фігурок – тата, мами та двох чарівних малюків. Висота фігурок мами та тата – 8 см, малюків – 6 см.

Фігурки звірят Sylvanian Families виготовлені з пластмаси високої якості та вкриті флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. У фігурок об'ємні очі, повертаються голова та лапки. Одягнені фігурки в реалістичне вбрання з дрібними деталями. За рахунок липучок та гумок на одязі, дитині легко його знімати і одягати.

Про сім’ю Чорно-білих Котиків:
Тато Мейсон - лагідний і надійний, дуже люблячий свою родину. Улюблене хобі Мейсона - великий теніс. Він залюбки проводить уроки тенісу для всіх бажаючих - для своєї дружини, дітей та інших мешканців Сільванії.
Мама Наталі дуже весела і активна. Вона любить готувати для своєї сім’ї та друзів, влаштовувати смачні обіди та весело проводити час усім разом.
Донька Лілі дуже схожа на батька - вона дуже турботлива та обожнює спорт. Хоча її характер відрізняється від характеру сестри-близнючки Рози, вони дуже близькі і багато часу проводять разом.
Роза - дуже весела, як її мама. Смаки сестричок щодо одягу збігаються, тому вони часто разом ходять по магазинах, а потім міняються своїм одягом.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.

Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method