Шоколадні Кролики-двійнята (5432)

5432
800,00
грн.
Набір складається з милих шоколадних кроликів-двійнят по 3,5 см, дитячого візка та іграшок, якими можуть гратися обидва малюки.

Кролики мають приємну на дотик шкірку, рухливі головки та лапки.

Дитячий візок має відкидний верх, матрацик і ковдру. Також у малюків є пляшечка, пустушка та два брязкальця.

Дівчинка одягнена в рожеву сукню з мереживним коміром, а хлопчик - у жовті трусики.

Колекціонуйте Sylvanian Families, поєднуйте з іншими фігурками кроликів (арт.5420, 4108, 5405) та придумуйте безліч історій та пригод з різними будиночками, меблями та іншими сімейками.

Фігурки Sylvanian Families виготовлені з пластмаси високої якості та вкриті флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. Одягнені фігурки в реалістичне вбрання з дрібними деталями. За рахунок липучок та гумок на одязі, дитині легко його знімати та одягати.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.
Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method