Великий обід (5028)

5028
500,00
грн.
У наборі "Великий обід" Sylvanian Families є все необхідне, щоб приготувати смачний сімейний обід. Хазяйка зможе закип'ятити чайник, зварити суп, помішуючи його ополоником, приготувати спагетті і тефтелі, добре поперчивши і посоливши їх, а також поставити готуватися піцу, не забувши одягнути прихватки, щоб не обпектися. Всі аксесуари максимально реалістичні - каструлі з кришками, що відкриваються, прихватки у вигляді рукавичок виконані з м'якого текстилю і т.д.

Комплектація: 2 каструлі з кришками, чайник, сковорідка з їжею, черпак, щипці, лопатка, ємність для солі, ємність для перцю, 2 рукавички, 2 форми для випікання, тарілка з піцою, випічка, тарілка з їжею.

Увага! Фігурки до набору не входять.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.
Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method