Малюки Хаскі на велосипеді (5637)

5637
1400,00
грн.
Ігровий набір “Малюки-хаскі на велосипеді” із серії «Малюки» Sylvanian Families складається з двох пухнастих фігурок по 3.5 см та велосипеду. Фігурку малюка можна возити як у передньому кошику, так і на задньому сидінні, тож у тандемі можуть одночасно їздити до чотирьох Сільвашок.

Фігурки звірят Sylvanian Families виготовлені з пластмаси високої якості та вкриті флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. У фігурок об'ємні очі, повертаються голова та лапки. Одягнені фігурки в реалістичне вбрання з дрібними деталями. За рахунок липучок та гумок на одязі, дитині легко його знімати і одягати.

Полін, дівчинці-хаскі з сірою шорсткою, подобається відчувати вітер на обличчі, коли вона мчить на велосипеді. Вона, напевно, поїхала б ще швидше, якби не Гейден, її старший братик, хаскі із коричневою шорсткою. Гейден більш спокійний і робить усе можливе, щоб уберегти сестричку від неприємностей. Разом вони створюють чудову команду.

Об’єднайте цей набір із Сім’єю Хаскі (арт.5636) та Двійнятами-Хаскі (арт.5638) для розваги з усією родиною Хаскі! Велосипед-тандем можна приєднати до санчат з комплекту Сім’я Хаскі. Або комбінуйте з іншими будинками та меблями (продаються окремо), щоб отримати ще більше задоволення від творчої гри!

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року» , і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.
Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмету – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.

Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method