Обідній стіл зі стільцями (4506)

4506
400,00
грн.
Ігровий набір Обідній стіл зі стільцями Sylvanian Families 4506 містить великий та зручний обідній стіл, 4 стільці та стільчик для годування, за якими з задоволенням проводить час родина. Це ідеальний набір для будь-якої сім’ї Сільваніан Феміліс. Дитяче сидіння легко знімається, тому, коли приходять гості, ви можете його зняти та отримати додаткове місце за столом. Стіл прикрашений вишуканим біло-червоним квітковим декором. Цей набір - гарне доповнення до будь-якої іграшкової кімнати.

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.

Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмета – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method