Перські Кошенята-двійнята (5457)

5457
500,00
грн.
Ігровий набір Перські Кошенята-двійнята із серії «Малюки» Sylvanian Families складається з двох пухнастих фігурок по 3.5 см та машинки-каталки. Дівчинка любить малювати своїми маленькими кігтями на стінах та меблях, а хлопчик любить гратися з машинкою, часто катаючи в ній сестричку.
Фігурки звірят Sylvanian Families виготовлені з пластмаси високої якості та вкриті флоком – приємним на дотик матеріалом, який створює видимість вовни. У фігурок об'ємні очі, повертаються голова та лапки. Одягнені фігурки в реалістичне вбрання з дрібними деталями. За рахунок липучок та гумок на одязі, дитині легко його знімати і одягати.

Цей набір можна поєднати з Сім’єю Перських Котів (арт.5455), щоб створити велику родину Сільвашок. Для створення власного чарівного світу звірят придбавайте будиночки, меблі та аксесуари!

Sylvanian Families (Сільваніан Феміліс) – японський бренд іграшок, створений компанією EPOCH у 1985 році, який тричі завоював міжнародну премію «Іграшка року», і на сьогоднішній день продається в 35 країнах по всьому світу.
Сільвашки – колекційні фігурки звірят із будинками, меблями, одягом, безліччю аксесуарів та тематичними наборами. Реалістичне детальне опрацювання кожної фігурки та предмету – особливість та гордість бренду. Висота фігурок від 3,5 до 8 см. У звірят приємна вовна, рухливі голова та лапки.
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОПЛАЧЕНИХ НА САЙТІ ЗАМОВЛЕНЬ
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
E-mail
Місто на № відділення Нової Пошти
Промокод
Payment method